Podanie na moderatora
-Imię: Wiktor
-Nick: Wiktor M.
-Staż na sieci: nie mogę się pochwalić dużym stażem ale niewątpliwie to się zmieni ( około 3 tygodni )
-Ile dziennie czasu spędzasz na forum: około 1h
-Pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak, byłem adminem na serwerze GanjaSkill.eu[FFA]VIP....  IP: 193.33.177.109:27015
-Przekonaj nas, że się nadajesz: Na poprzednim serwerze ( czytaj powyżej ) pełniłem funkcje admina przez 1,5 roku może nawet trochę więcej, pilnowałem zasad regulaminu oraz ogólnego porządku na serwerze tak by każdy z graczy mógł grać nie zważając na to jaki miał poziom ważne było dla mnie to aby każdy na serwerze się czuł dobrze i nie stresował się graczami którzy nie grają FAIR PLAY. Składam podanie o moderatora na serwer Cs-Buntownicy.pl[OnlyDD2][FD]... IP: 91.224.117.15:27060 ponieważ grając na tym serwerze zauważyłem wielu graczy którzy nie posiadają kultury osobistej, wyzywają innych graczy ponadto grają na hakach. Myślę że pomimo krótkiego stażu na serwerze jestem osoba która świetnie się do tego nadaje ponieważ znam to od środka, w Cs 1.6 gram od wielu lat, przeważnie gram codziennie, nawet po kilka godzin.
PW
Na nie
-To podanie na moderatora czy admina?
PW
Jestem na male tak
Posty Da się nadrobić
Troszku 1 godzinka dziennie mało ale Potrzeba Ludzi
Wiek 24 lata Spory , Ale dla mnie i tak młody xD
Dał Bym Na próbnego na okres 2 tygodni
PW
Podanie na admina czy moderatora bo jak moderator to na nie brak stażu.Zamykam temat złoż podanie na admina w dziale https://www.cs-buntownicy.pl/forumdisplay.php?fid=84
[Obrazek: wCCqQZl.png]
PW
[Obrazek: 6HRtnma.png]
[Obrazek: wCCqQZl.png]
PW

Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
Projekt: ARISovsky Wdrożenie: Codelabel